VERSLO PROGRAMOS

ŽYDRŪNAS | VEIDOSKAITOS TRENERIS

„Sveiki, prieš Jus įmonių vidinių mokymų programų aprašymai. Šios mokymų programos skirtos įmonių įvairių grandžių vadovams, personalo skyriaus vadovams, vadybininkams, įmonės pardavimų padalinio vadovams ir vadybininkams. Šių programų mokymų metu sužinosite ir praktiškai išmoksite atskirti, kuris veido bruožas kokias charakterio savybes atspindi. Po šių mokymų galėsite lengvai pritaikyti Veidoskaitos principus tiesioginiuose pardavimuose, personalo atrankoje, derybose ir kituose verslo aspektuose. Turėdami šias žinias įgyjate ženklų konkurencinį pranašumą! Pasinaudojus bet kuria verslo programa įmonės pardavėjų efektyvumas padidėja 35% iki 70%!“

Žydrūnas treneris veidoskaita

PROGRAMA: „PARDUOK PAGAL VEIDĄ!“

KAS TAI?

Unikali 1 dienos intensyvi – praktinė programa, kurios metu Jūsų įmonės darbuotojai praktiškai studijuoja bazinę veidoskaitos metodikos ir jos pritaikymą tiesioginiuose pardavimuose. Mokymų metu taip pat yra įvardinamos kiekvieno pardavėjo pagrindinės charakterio savybės. Programos dalyviai sužino kurie pirkėjai yra geriausi, o kuriems parduoti yra sunkiau ir kaip galima pakeisti situaciją sau palankia linkme.

KODĖL VERTA?

Pagrindinės šios programos naudos yra net dvi! Visų pirma, po šių mokymų, komandos nariai geriau pažįsta vienas kitą. Tai didina bendrą komandos efektyvumą. Pagrindinė šių mokymų nauda – padidėjęs tiesioginių pardavimų efektyvumas! Rezultatai priklauso nuo kiekvieno dalyvio asmeninio imlumo, bet statistinis vidurkis yra 35% padidėjęs pardavimų efektyvumas! Programa rekomenduojama tik toms įmonės, kurių pardavimų skyrius susiduria su tiesioginiais pardavimais.

PROGRAMA: „TELEFONINĖ VEIDOSKAITA!“

KAS TAI?

Unikali 1 dienos praktinė programa, kurios metu Jūsų įmonės darbuotojai, kurių pagrindinis pardavimo įrankis yra telefonas, praktiškai studijuoja veidoskaitos metodikos taikymą tiesiogiai nematant pirkėjo veido bruožų. Šios programos metu pristatomi unikalūs ir išbandyti metodai, kurie leidžia, nematant pirkėjo, nustatyti jo pagrindinius charakterio parametrus. Mokymų metu pateikiamos praktikoje išbandytos pardavimų technikos, kurios maksimaliai padidina pardavimų telefonu efektyvumą.

KODĖL VERTA?

Pagrindinės šios programos naudos yra net dvi. Visų pirma, po šių mokymų, komandos nariai pradeda geriau suprasti vienas kitą ir tai didina bendrą komandos efektyvumą ir mikro klimatą kolektyve. Taip pat didėja pardavimų efektyvumas taikant „IDEALUS PARDAVĖJAS IDEALIAM PIRKĖJUI“ techniką. Didžiausia šios programos nauda – padidėjęs pardavimų efektyvumas! Rezultatai priklauso nuo kiekvieno dalyvio imlumo, bet statistinis, padidėjusių pardavimų, vidurkis yra net 42%! Programa rekomenduojama tik toms įmonės, kurių pardavimų skyrius daugiausia susiduria su pardavimais telefonu.

PROGRAMA: „MIKRO VEIDAS!“

KAS TAI?

1 dienos praktinė programa, kurios metu yra studijuojamos mikro išraiškos veide ir jų reikšmių taikymas tiesioginiuose pardavimuose. Ką pirkėjas iš tikrųjų galvoja apie tai ką Jūs siūlote galima perskaityti tik žinant mikro išraiškų reikšmes. Matant jo veide nepasitenkinimą ar nusivylimą galima labai greitai pakoreguoti pardavimo strategiją ir taip pakeisti situaciją sau palankia linkme. Ši programa rekomenduojama tik toms įmonėms, kurios jau dalyvavo bent vienoje „VEIDOSKAITA VERSLUI“ programoje.

KODĖL VERTA?

Pagrindinė šios programos nauda – maksimaliai padidėjęs pardavimų efektyvumas! Tai viena iš didžiausią rezultatą duodančių programų! Rezultatai tiesiogiai priklausomi nuo kiekvieno dalyvio imlumo pateiktai informacijai, bet statistinis, padidėjusių pardavimų, vidurkis yra net 68%! Programa rekomenduojama tik toms įmonėms, kuriose tiesioginiai pardavimai yra veiklos pagrindas.

PROGRAMA: „KALBANTIS KŪNAS!“

KAS TAI?

Praktinė 2 dienų programa, kurios metu yra studijuojami 3 pagrindiniai aspektai: Visų pirma tai bazinė veidoskaitos metodika, kurios metu išmoksite lengvai atpažinti kiekvieno žmogaus stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses tik pagal veido bruožus. Antroje dalyje studijuojama kūno kalba ir jos reikšmės. Trečioje dalyje studijuojame veido ir kūno kalbos tarpusavio surišimą ir pardavimo technikų taikymą atsižvelgiant į matomus bruožus ir kūno signalus. Mokymų metu taip pat pateikiamos pirkėjo valdymo technikos atsižvelgiant į jo kūno kalbą. Šios programos trukmė 16 val. Išimtis daroma tik įmonėms, kurios jau studijavo bent vienoje iš „VEIDOSKAITA VERSLUI“ programų. Tokiu atveju įmonės pradeda studijas jau nuo antro modelio „KŪNO KALBA“. Ši programa rekomenduojama įmonėms, kuriuose pagrindines pajamas generuoja tiesioginiai pardavimai.

KODĖL VERTA?

Pagrindinė šios programos nauda – platus metodikos pritaikymo versle spektras. Ši programa populiari tarp įmonių vadovų, personalo skyriaus vadovų, įmonių derybininkų, lobistine veikla užsiimančių asmenų. Rezultatai tiesiogiai priklauso nuo kiekvieno dalyvio imlumo pateiktai informacijai, bet statistinis, padidėjusių pardavimų, vidurkis yra net 49%! Programa rekomenduojama toms įmonėms, kuriose tiesioginiai pardavimai generuoja didžiausias pajamas ir pardavimai vyksta gyvai.

PROGRAMA: „PERSONALO ATRANKA“

KAS TAI?

Specializuota mokymų programa, kuri yra skirta įmonių vadovams, personalo atrankos įmonėms, personalo skyrių vadovams ar kitiems asmenims, kurie tiesiogiai susiduria su personalo atranka. Šių mokymų metu veidoskaitos metodikos principai išsamiai nagrinėjami tik vieninteliu aspektu – konkrečių veido bruožų ir jų kombinacijų tinkamumas vienos ar kitos srities profesijai. Ši programa sudaryta iš dviejų modulių. Pirmame etape nagrinėjama bazinė veidoskaitos metodika ir jos reikšmės. Antrame etape pateikiamos kiekvieno veido bruožo tinkamumas vienai ar kitai profesijai. Mokymų metu pateikiamos rekomendacijos kaip darbo skelbimo pagalba pritraukti pageidaujamą darbuotoją.

KODĖL VERTA?

Pagrindinė šios programos nauda – galimybė, metodikos pagalba, atsirinkti geriausius komandos narius! Niekam tikriausiai nereikia įrodinėti kiek įmonei kainuoja neteisingas komandos nario pasirinkimas.

PROGRAMA: „PERSONALO AUDITAS“

KAS TAI?

Ši programa vyksta 3 etapais. Visų pirma audituojama komanda dalyvauja „VEIDOSKAITOS ABC“ programoje. Mokymų metu kiekvienam dalyviui suteikiamas unikalus numeris. Visi dalyviai yra filmuojami. Po mokymų įmonės personalo skyrius gauną specializuotą klausimyną, kuriame pateikiami klausimai, susiję su konkrečios darbo vietos reikalavimų specifika. Gavus atsakymus analizuojama mokymų video medžiaga ir įmonės vadovams pateikiamos išvados – rekomendacijos, kurios tiksliai apibūdina kiekvieno kandidato tinkamumą užimamai vietai (%). Taip pat siūlomos rekomendacijos personalo tarpusavio sukeitimo, pareigų pakėlimo ar kitoms korekcijoms atsižvelgiant į situaciją konkrečioje įmonėje.

KODĖL VERTA?

Pagrindinė šios programos nauda – esamo personalo efektyvumo padidėjimas atlikus rokiruotes pagal pateiktas rekomendacijas! Šia programa dažniausiai naudojasi įmonės savo vadovaujančio personalo auditui. Rezultatai tiesiogiai priklauso nuo įmonei pateiktų rekomendacijų implementavimo.

PROGRAMA: „TARPTAUTINIS VEIDAS“

KAS TAI?

1 dienos programa, kuri remiasi dviem moduliais. Programos pagrindas yra bazinė veidoskaitos metodika. Pagrindinis programos akcentas yra įvairių užsienio šalių dominuojančių veidų analizė ir su jais susiję tautinių charakterių skirtumai. Šią metodiką studijuoja įmonės, kurios turi verslo interesų užsienio šalyse.

KODĖL VERTA?

Tai, kad estas skiriasi nuo lietuvio tikriausiai niekam nereikia įrodinėti? Pagrindinė klaida, kurią daro Lietuvos verslininkai būdami svetur – bando primesti savo savo charakterį kitos šalies atstovams visiškai neatsižvelgdami į jų dominuojančio charakterio ypatumus. Ženkliai efektyvesnis metodas yra prisitaikymas prie konkrečios šalies dominuojančio charakterio specifikos.

PROGRAMA: „PERSONALO AUDITAS“

KAS TAI?

Ši programa yra 4 programų junginys. Šioje programoje naudojami elementai iš šių programų: Bazinė veidoskaita, „MIKRO VEIDAS“, „KŪNO KALBA“ ir „PARDUOK PAGAL VEIDĄ“. Po šių programų dar yra pristatomas modifikuotas pardavimų modulis, kuriame studijuojama „Kaip parduoti save, idėją, paslaugą ar prekę pagal veidą“ metodika. Ši programa skirta aukščiausio rango įmonių vadovams, politikams, diplomatams ir lobistams.

KODĖL VERTA?

Pagrindinė šios programos nauda – tobulas kelių metodikų valdymas ir jų tarpusavio sąveikavimas, kuris suteikia visas galimybes pasiekti užbrėžtų tikslų.

ŽYDRŪNAS | VEIDOSKAITOS TRENERIS

„Kaip ir visos įmonės taikome tradicines marketingo priemones. Perkant tris ar daugiau programų taikomos nuolaidos. Mokymų kaina priklauso nuo keleto faktorių. Visų pirma tai dalyvių skaičius. Taip pat svarbus faktorius yra perkamų programų kiekis. Išsirinkite programą, kuri labiausiai atitinka Jūsų verslo poreikius ir susisiekite su mumis!“

(Visited 333 times, 1 visits today)
Close