VERSLO PROGRAMOS

ŽYDRŪNAS | VEIDOSKAITOS TRENERIS

„Sveiki,

Prieš Jus įmonių ir net tik vidinių mokymų programų aprašymai. Šios mokymų programos skirtos įmonių, atskirų grupių, įvairių grandžių vadovams, personalo skyriaus vadovams, vadybininkams, įmonės pardavimų padalinio vadovams ir vadybininkams. Šių programų mokymų metu greitai ir praktiškai išmoksite atskirti, kuris veidas ir kūnas kokias charakterio savybes atspindi. Po šių mokymų galėsite lengvai pritaikyti Veidoskaitos, Kūnoskaitos ir kitų metodikų principus pardavimuose, personalo atrankoje, derybose ir kituose verslo aspektuose. Turėdami šias žinias įgyjate konkurencinį pranašumą! “.

Žydrūnas Sadauskas
Žmogaus elgsenos ir charakterio prognozavimo metodikų treneris

Žydrūnas treneris veidoskaita

PROGRAMA: „PAŽINK SAVE IR SAVO KOLEGĄ PAGAL VEIDĄ, KŪNĄ, APRANGĄ !“

KAS TAI?

2-3 valandų unikali – praktinė programa, kurios metu Jūs ir jūsų įmonės darbuotojai praktiškai studijuoja 5 amžiaus tarpsnių evoliucijos (vaikas, paauglys, suaugęs (vyras-moteris) ir senelis/ė) refleksiją kūno konstitucijoje, veide ir aprangos pasirinkime. Mokymų metu dalyviai praktiškai analizuoja kolegas remdamiesi dalyvių kūno konstitucija (5 evoliucinių archetipų kūnoskaitos (Autorinė Ž. S. metodika) metodika), veidu (5 evoliucinių archetipų veidoskaitos (Autorinė Ž. S. metodika) metodika) ir apranga (5 archetipų aprangos pasirinkimo analizavimo (Kriminalinės psichologijos metodas) metodika).

MOKYMAI SKIRTI: Įmonėms ir organizacijoms. Grupėms. Privatiems vakarėliams.
DALYVIŲ SKAIČIUS: nuo 20 iki 50 žmonių (esant didesnėms grupėms mokymų praktiniai elementai demonstruojami tik savanoriams)

KODĖL VERTA?

Pagrindinės šios programos naudos yra net dvi! Visų pirma, po šių mokymų, komandos nariai geriau pažįsta vienas kitą. Tai gerina komandos tarpusavio bendravimo mikro klimatą ir didina bendrą komandos efektyvumą. Ši programa gali būti specializuota pasirenkant temą: pardavimai, personalas, derybos ir etc.

KAINA: 450 eur.*
* Kaina nėra priklausoma nuo dalyvių skaičiaus ir geografinės lokacijos Lietuvoje.

PROGRAMA: „AR ŽINAI KOKS UNIVERSITETAS TINKA PRIE TAVO VEIDO?“

KAS TAI?

Unikali, autorinė programa, kuri skirta moksleiviams. Ši programa parengta pagal mano knygą “Vaikystės šešėliai“, kurioje aprašyti baziniai archetipai, kurie susiformuoja vaikystėje. Remiantis šiais archetipais mes renkamės profesiją, santykius ir elgesio modelius, kurie atitinką konkretaus archetipo elgesio scenarijų. Šios programos metu pristatomi visi archetipai ir jų dominuojančios elgesio charakteristikos. Mokymų dalyviams reikia tik pasirinkti 3, kurie labiausiai išreikšti žmogaus charakteryje. Minėti 3 pasirinkimai atsako į klausimus: Kokia kryptis, kokia tema ir net kokia funkcija minėtoje temoje labiausiai tinka!

MOKYMAI SKIRTI: Vyresnių klasių moksleiviams
DALYVIŲ SKAIČIUS: nuo 20 iki 200

KODĖL VERTA?

Pagrindinės šios programos naudos yra: Visų pirma, po šių mokymų, daugelis dalyvių geriau pažįsta save, tiksliau suvokia kaip jų charakteris atsispindi galimame profesijos pasirinkime!

KAINA: 450 eur.*
* Kaina nėra priklausoma nuo dalyvių skaičiaus ir geografinės lokacijos Lietuvoje.

ŽYDRŪNAS ŽMOGAUS ELGSENOS IR CHARAKTERIO PROGNOZAVIMO METODIKŲ TRENERIS

„Turiu tik vieną talentą, kuris yra ir mano pagrindinė veikla ir hobis! Man visada patiko stebėti žmones ir spėlioti, kas juos verčia tiksėti. Vėliau išmokau metodikų (Veidoskaita, Kūnoskaita, Profailingas, Kūno kalba ir etc.) kurios spėliojimą padarė tiksliu. Jau 18 metų sukūriau 1-ą savo žmonių tipologijos sistemą. Šiandien jau esu net kelių žmogaus elgesio ir charakterio prognozavimo metodikų autorius!“

Close