KONSULTACIJOS

ŽYDRŪNAS | VEIDOSKAITOS TRENERIS

„Sveiki, Tavo veidas – žemėlapis, kuriame „parašyta“ tavo praeitis ir ateitis. Kviečiu tave į asmeninę tavo veido sesiją! Veidas toks pats tikslus kaip horoskopas ar chiromantija (Skaitymas iš delno linijų). Asmeninėje veido skaitymo sesijoje sužinosi kokie yra tavo charakterio dominuojantys elementai. Įvardinsiu tavo stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses. Pateiksiu patikrintas rekomendacijas kaip koreguoti situaciją. Sužinosi savo gyvenimo misiją ir geriausią savo karjeros pasirinkimo kryptį. Tai apsaugos tave nuo nusivylimų, neteisingų pasirinkimų ir savęs apgaudinėjimo. Esant poreikiui panagrinėsime tavo artimųjų fotografijas. Pateiksiu rekomendacijas kaip geriau su jais bendrauti, kokie galimi jų profesiniai pasirinkimai, kur geriausia nukreipti tavo vaikus ir panašiai.“

 

P.S. Didžiąją dalį atsakymų į savo klausimus gali rasti mano knygose!

 

Su pagarba
Žydrūnas Sadauskas

Žydrūnas treneris veidoskaita

GYVA KONSULTACIJA • TIK KAUNE

TRUKMĖ nuo 60 min. • KAINA – 300 €

Išsami konsultacija, kurios metu gausi visus atsakymus į savo klausimus, kurie pakeis tavo gyvenimo kokybę (Su sąlyga, jei atliksi rekomenduotus namų darbus). Konsultacijos metu sužinosi kokie yra tavo charakterio dominuojantys elementai. Įvardinsiu tavo stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses. Pateiksiu rekomendacijas kaip koreguoti situaciją. Sužinosi savo gyvenimo misiją ir galimą karjeros pasirinkimo kryptį. Esant poreikiui panagrinėsime tavo artimųjų fotografijas. Ar apsimoka? Visos konsultacijos metu dominuos vienas patarimas, kurį realizavus tavo gyvenimas tikrai pasikeis.

asmenine konsultacija veidoskaita
gyva konsultacija veidoskaita
vip konsultacija veidoskaita
skype konsultacija veidoskaita-2
veidoskaita skype konsultacija
skype konsultacija veidoskaita

SKYPE KONSULTACIJA • VISOS ŠALYS IR MIESTAI

TRUKMĖ nuo 60 min. • KAINA – 150 €

Išsami SKYPE konsultacija, kurios metu gausi visus atsakymus į savo klausimus, kurie pakeis tavo gyvenimo kokybę (Su sąlyga, jei atliksi rekomenduotus namų darbus). Konsultacijos metu sužinosi kokie yra tavo charakterio dominuojantys elementai. Įvardinsiu tavo stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses. Pateiksiu rekomendacijas kaip koreguoti situaciją. Sužinosi savo gyvenimo misiją ir galimą karjeros pasirinkimo kryptį. Esant poreikiui panagrinėsime tavo artimųjų fotografijas.

Asmeninių konsultacijų koordinatorė

Sveiki,
Norėdami užsiregistruoti asmeninei konsultacijai Raštu, Skype, VIP ir VIP POROMS (Tik Kauno miestas) konsultacijai spauskite žemiau matomą registracijos mygtuką. Užpildykite informacijos laukus, pasirinkitę norimą konsultacijos formą. Konsultacijos vyksta gyvai tik Kauno mieste. Iškilus bet kokiems klausimams prašome kreiptis!

Susisieksiu su Jumis artimiausiu metu!

 

Kitos paslaugos

PRIVATŪS MOKYMAI

TRUKMĖ nuo 2 iki 3 valandų • KAINA – nuo 300 € (Priklauso nuo atstumo)

Labai dažnai esu kviečiamas į privačius vakarėlius būti vakaro „vinis“, arba programos dalis. Kaip viskas vyksta? Ši paslauga verta dėmesio kada vakarėlio dalyvių skaičius yra nuo 10 iki 30 žmonių. Programos metu, vakaro dalyviai, žaidimo forma mokinasi Veidoskaitos metodikos ir to pasekoje sužino įdomių detalių apie vienas kitą. Kiekvienas dalyvis gauną vieną patarimą – ką turėtų pakeisti savyje ar padaryti, kad jo gyvenimas pasikeistų!

VERSLO MOKYMAI

TRUKMĖ 2 valandos • KAINA – nuo 300 €

Verslo mokymai vyksta remiantis veidoskaitos metodika. Populiariausios programos: Veidoskaita | Personalo atranka, Veidoskaita pardavimuose, Veidoskaita vadyboje. Papildomos programos: Profailing’as (žmogaus charakterio atskleidimo metodika pagal jo išorinius požymius), Kūno kalba Pardavimuose | Derybose. Bazinė trukmė 2 val. Kiekviena iš aukščiau paminėtų programų gali būti mini (2 val.), midi (4 val.) arba maxi (8 val.) variantu.

Privatūs
Mokymai

Kitos paslaugos

VERSLO
MOKYMAI

ŽYDRŪNAS | VEIDOSKAITOS TRENERIS

Dėl kitų paslaugų prašome kontaktuoti su manimi tiesiogiai.

Close