Šiame svetainės skyriuje norime su jumis pasidalinti mūsų sėkmės istorijomis. Užbėgant į priekį, norime jus informuoti, kad tai yra žmonių sėkmės istorijos. Mūsų indėlis į jų sėkmę yra tik suvokimas, kuris vienu atveju įvyko asmeninės konsultacijos arba veidoskaitos mokymų metu. Kiekviena istorija ir po ja slypintys žmonės yra unikalūs ir nepakartojami!

„Ne vieną profesiją „pasimatavusi“ Darija šiandien žengia kūrybos keliu – gamina vienetinius rankų darbo keramikos gaminius“

Darija – iš Anykščių krašto kilusi kūrėja. Nuo mažų dienų besidomėjusi keramika, ji baigė Vilniaus aukštesniąją technologijų mokyklą, kur studijavo dailiosios keramikos technologiją. Nors visada traukė menai, pagal įgytą specialybę moteris taip ir nedirbo. Baigus studijas, jai teko imtis įvairių darbų, tačiau pilnatvės neteikė nei vienas. Priešingai. Įsukusi rutina, motinystė, namų ruoša, spaudžiantys reikalavimai ir terminai kėlė tik stresą. „Į priekį vedė ir pasiduoti neleido visada kirbėjusi mintis, kad vieną dieną, kai tik turėsiu laiko, būtinai grįšiu prie širdžiai mielos veiklos“, – prisiminimais dalijasi Darija. Ir tikrai, svajonės linkusios pildytis.

Tad prieš mažiau nei metus, keramikės ryžtas įkurti įmonę ir sekti svajonės link, pasiteisino su kaupu. Šiandien Darija įkūrusi įmonę Amber ceramics studioir gamina vienetinius rankų darbo keramikos gaminius ir per savo kūrybą kviečia pažvelgti į gamtos grožį bei prie jo prisiliesti.

(Visited 143 times, 1 visits today)
Close