Šiame svetainės skyriuje norime su jumis pasidalinti mūsų sėkmės istorijomis. Užbėgant į priekį, norime jus informuoti, kad tai yra žmonių sėkmės istorijos. Mūsų indėlis į jų sėkmę yra tik suvokimas, kuris vienu atveju įvyko asmeninės konsultacijos arba veidoskaitos mokymų metu. Kiekviena istorija ir po ja slypintys žmonės yra unikalūs ir nepakartojami!

„Ne vieną profesiją „pasimatavusi“ Darija šiandien žengia kūrybos keliu – gamina vienetinius rankų darbo keramikos gaminius“

 

Darija – iš Anykščių krašto kilusi kūrėja. Nuo mažų dienų besidomėjusi keramika, ji baigė Vilniaus aukštesniąją technologijų mokyklą, kur studijavo dailiosios keramikos technologiją. Nors visada traukė menai, pagal įgytą specialybę moteris taip ir nedirbo. Baigus studijas, jai teko imtis įvairių darbų, tačiau pilnatvės neteikė nei vienas. Priešingai. Įsukusi rutina, motinystė, namų ruoša, spaudžiantys reikalavimai ir terminai kėlė tik stresą. „Į priekį vedė ir pasiduoti neleido visada kirbėjusi mintis, kad vieną dieną, kai tik turėsiu laiko, būtinai grįšiu prie širdžiai mielos veiklos“, – prisiminimais dalijasi Darija. Ir tikrai, svajonės linkusios pildytis.

Tad prieš mažiau nei metus, keramikės ryžtas įkurti įmonę ir sekti svajonės link, pasiteisino su kaupu. Šiandien Darija įkūrusi įmonę Amber ceramics studioir gamina vienetinius rankų darbo keramikos gaminius ir per savo kūrybą kviečia pažvelgti į gamtos grožį bei prie jo prisiliesti.

[bg_collapse view=”link” color=”#EB8367″ expand_text=”Pilnas aprašymas…” collapse_text=”Rodyti mažiau…” ]

Darijos įkvėpimo šaltinis:

Išmargintas CV. Esu „pasimatavusi” nemažai pareigybių. Bet visi darbai man nepatiko. Atėjo laikas naujai darbovietei. Ir ratas vėl suktųsi sena tvarka. Tuo metu jau žinojau apie Ž. Sadauską, klausiau jo seminarų videotekoje, aktyviai stebėjau įrašus. Žodžiu visą tą informaciją jau „siurbiau” į save. Ir nusipirkau sau dovaną, gelbėjimosi ratą – Veidoskaitos konsultaciją. Tikslas: išsiaiškinti, kokį darbą turėčiau rinktis, kad po poros metų nuo jo nebūtų bloga. Ž. Sadauskas man pasakė labai daug. Aš juo patikėjau. Nuo jo prasidėjo mano sąmoningas kelias. Kurti grožį ir rūpintis pasauliu – tai dvi sritys, kuriose man galėtų būti gera, remiantis veidoskaita. Veidoskaitos konsultacija – tai buvo „sėkla“, kuri šiandien jau išdygo ir yra matoma. Žinoma, kol kas gležna, maža, trapi, tik daigas, kuriam dar reikia augti. Vėliau pažiūrėsim kas tai bus

Atsiliepimas: Labai rekomenduoju. 100 iš 100. Veidoskaitos konsultacija reikalinga kiekvienam žmogui be išimties. Ir kuo anksčiau, tuo geriau. Nereikės gaišti laiko klaidžiojant užrištomis akimis po mišką. Turėsite navigaciją.

Išsamiai apie Darijos istoriją: https://bznstart.lt/verslas/verslo-pradzia/vienetiniai-keramikos-kuriniai-kvieciantys-atkreipti-demesi-i-aplinkosauga-bei-gamtos-grozi/?fbclid=IwAR3HQ3SWMgwMchZsms6kwomy6-k-C-fnJjnOfClIUgTEyDLwJ6Jc5QEmt8E [/bg_collapse]

Dešimtmetį trukusį buhalterės kelią Inga iškeitė į „Cukraus meilę“

 

Inga Nuobarienė – aktyvi, charizmatiška, save įvairiose srityse išbandanti moteris, kartu su vyru ir dviem vaikais gyvenanti Šiauliuose. Pastarąjį dešimtmetį Inga tvirtai žengė skaičių keliu: buvo įkūrusi įmonę, kurioje buhaltere dirbo ne tik ji pati, bet ir samdyti darbuotojai. Tačiau nusistovėjusia vaga tekėjusį gyvenimą, Inga panoro keisti iš pagrindų. Pajutusi, kad darbas su skaičiais nebemielas, o kūryba ir aistra konditerijai traukia vis labiau, Inga pamažu pradėjo suktis virtuvėje. Iš pradžių įvairiais skoniais žaidė ir saldumynais vaišino tik draugus ir šeimą. Tačiau pamažu didėjantis saldėsių asortimentas ir liaupsės iš šono teikė vis daugiau pasitikėjimo ir drąsos žengti tvirtą žingsnį į priekį. Kaip sako pati Inga, apsispręsti padėjo atėjęs suvokimas, ko ji iš tikro nori iš gyvenimo ir kokia veikla jai teikia malonumą.

„Cukraus meilė“ – prieš daugiau nei du metus gimęs kūdikis, šiandien jau džiuginantis ne tik artimą bičiulių ratą, bet ir neatsiejamas švenčių, vestuvių ar įvairių susibūrimų atributas. Nors užsakymai vis auga, o siūlomų tortų bei įvairių desertų asortimentas tik didėja, Inga savo įkurtoje studijoje kol kas sukasi viena ir, kaip sako ji pati, džiaugiasi kiekviena saldžioje kūryboje praleista minute.

Tiems, kas turi veiklos idėjų, „Cukraus Meilės“ kūrėja I. Nuobarienė linki laikytis savo ir siekti tikslų: „Mažiau klausykite, ką mano kiti, kliaukitės savo širdimi.“

Ingos įkvėpimo šaltinis:

Inga išbandė veidoskaitos stovyklą, bazinį ir didžiuosius kursus, dalyvavo pavieniuose mokymuose, o daugiausia patirties įgijo Veidoskaitos mokymuose pati talkindama instruktoriams, kaip asistentė.

Atsiliepimas:

Veidoskaita man leido suprasti, kokia tikroji mano misija. Padėjo man susivokti kokia aš, kur mano silpnosios ir stipriosios pusės. Jos dėka aš supratau, kodėl manęs nebevežė mano daroma veikla ir kad naujoji veikla, kurią jau buvau pradėjusi nedrąsiai vystyti, – tai mano kelias į pilnatvę. Išsprendžiau daug klausimų dėl santykių šeimoje, o ir draugų ratas gerokai pasikoregavo gerąja prasme. Pasinėręs į veidoskaitos platybes susergi ta liga ir tik nuo tavęs pačio priklauso kiek ilgai ja sirgsi.

Išsamiai apie Ingą:

https://bznstart.lt/verslas/verslo-pradzia/buhalteres-darba-pakeite-i-sirdziai-miela-konditeres/?fbclid=IwAR2JCvmeTTWQ9_GToszZXDjq0_TksA4SUnOf83s1DQY-NUP0as67xm01mXQ

Close