KONSULTACIJOS

ASMENINĖ VEIDO SKAITYMO SESIJA – KAS TAI?

INDRA | VEIDOSKAITOS TRENERĖ

„Tavo veidas – žemėlapis į savo gyvenimo sėkmę tiek veikloje, tiek santykiuose. Bėda ta, kad dauguma mūsų net nežinome, kad tokį žemėlapį turime, arba net neįsivaizduojame jo reikšmių. Asmeninėje veido skaitymo sesijoje sužinosi, kokie yra tavo charakterio dominuojantys elementai. Įvardinsiu tavo stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses. Pateiksiu rekomendacijas, kaip koreguoti situaciją. Sužinosi savo gyvenimo paskirtį bei rekomendacijas, kokios veiklos tai galėtų padėti įgyvendinti. Poros analizės metu parodysiu kertinius taškus, kuriuose Jūs derate, o kur yra didžiausios Jūsų pamokos. Galų gale, parodysiu tau, kad nėra tokios sąvokos, kaip geras ar blogas charakterio bruožas. Yra tik neteisingas jo panaudojimas.“

Norėdami užsiregistruoti asmeninei konsultacijai susisiekite:

Tel.: +370 606 23275
El. paštu: indra@veidoskaita.lt

KONSULTACIJŲ KAINOS IR FORMOS:

ONLINE KONSULTACIJA •

KAINA•
• 60 min. – 90 € | SKUBI – 120 € (Suderinama per 1 sav.)
• 30 min. – 60 € | SKUBI – 90 € (Suderinama per 1 sav.)

Šiuo metu ne skubos tvarka registruojama sausio mėnesiui. 

Išsami konsultacija per SKYPE, ZOOM arba Facebook MESSENGER programas, kurios tikslas pateikti atsakymus dėl profesijos, studijų pasirinkimo, Jūsų ar Jūsų vaikų talentų ir auklėjimo aspektų bei kitų rūpimų klausimų.
Kodėl verta? – ši analizė leidžia labiau įsigilinti į kliento užklausą, nei analizė raštu su audio.  Tiesioginis kontakto metu Jūs galėsite iš karto pasitikslinti išgirstą informaciją ar užduoti Jums rūpimus klausimus.

Online konsultaciją galima įsirašyti Skype programoje 

Kurią pasirinkti? Jei jūsų užklausa susijusi su Jūsų veikla ir talentais, pakanka 30 min. konsultacijos.

Jei norite gilesnio žvilgsnio, diskusijos arba paanalizuoti Jūsų artimųjų nuotraukas bei Jūsų tarpusavio santykius, tuomet rinkites 60 min. konsultaciją.

RAŠTU + AUDIO ANALIZĖ •

• KAINA 
80€ | Skubi 110€  (Paruošiama per savaitę)

Šiuo metu ne skubos tvarka registruojama sausio mėnesiui. 

Šios analizės metu Jūs gausite 1 lapo suvestinę, kurioje bus įvardintos  Jūsų pirminės ir antrinės charakterio savybės, stipriosios pusės ir apribojimai, išgyvenimo strategija ir gyvenimo misija. Kartu su šia suvestine, Jūs taip pat gausite audio įrašą, kuriame išsamiai pakomentuojama informacija iš suvestinės, plačiau paaiškinamos parametrų reikšmės.

Kodėl verta? – šią analizę verta rinktis, jei nemėgstate gyvo kontakto, arba neturite galimybės prisijungti online. Taip pat Jūs visada turėsite trumpą charakteristiką, kurią lengvai ir bet kuriuo metu galėsite peržvelgę prisiminti audio įrašo informaciją.

POROS SUDERINAMUMAS • ONLINE

•KAINA
30 min. – 80€ | SKUBI –  110 € (Suderinama per 1 sav.)

Šiuo metu ne skubos tvarka registruojama sausio mėnesiui. 

Išsami poros veidų paramaterų suderinamumo analizė, kurios metu aptariami pagrindiniai charakterio bruožai įtakojantys poros santykius. Šios analizės metu pora gali suprasti, kodėl partneris yra toks arba kitoks, o dažniau „ne toks, kokio aš norėčiau“, bei, ką su tuo daryti. Dažnai pakanka tik suprasti, kad partneris yra toks pat žmogus kaip ir Jūs, jis nesiekia Jūsų specialiai suerzinti ar kaip nors kitaip pakenkti. Toks yra jo charakteris, atsispindintis net veide. Tai supratus, tampa gerokai lengviau ieškoti būdų, kaip tuos parametrus suderinti, jeigu jau iš tiesų sunku susikalbėti.
Kodėl verta? –  Po konsultacijos klientai suvokia, kad prieštaraujantys parametrai yra galimybė ir erdvė tobulėjimui, supranta, ko gali mokintis iš savo partnerio ir ką gali duoti patys. Labai naudinga, kai konsultacijos metu dalyvauja abu partneriai. Tačiau galima dalyvauti ir vienam, kad geriau suprasti savo partnerį.

VEIDOSKAITOS KONSULTACIJOS DOVANŲ KUPONAS

Galite rinktis dovanų kuponą sumai arba konkrečiai paslaugai:

  • Online konsultacija 30 min. arba 60 min.;
  • Analizė raštu+audio;
  • Poros suderinamumo analizė online;

Dėl dovanų kupono įsigijimo kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais.

Šis dovanų kuponas galioja konsultacijoms su Indra

REGISTRACIJA

Prašome registruotis užpildant žemiau matomą registracijos formą. Iškilus bet kokiems neaiškumams prašome kreiptis nurodytais kontaktais!

INDRA | VEIDOSKAITOS TRENERĖ

(Visited 3 590 times, 1 visits today)
Close