DIDYSIS VEIDOSKAITOS KURSAS (+ BONUS PASKAITOS)

(14 pirkėjų atsiliepimai)

350,00

Veidoskaita – tai asmens profesinių ir asmeninių talentų bei poreikių atpažinimo sistema, kuri remiasi dominuojančių bruožų asmens veide dinamika ir tarpusavio koreliacija. Veidoskaitos DIDYSIS KURSAS skirtas tiems, kas nori tapti veidų skaitymo specialistais!

 

KURSO PRADŽIOS DATA planuojama 2027 m. Bus patikslinta
KURSĄ VEDA Veidoskaitos treneriai Žydrūnas Sadauskas ir Indra Džiojeva-Stulpinienė
MOKYMUOSE TAIP PAT DIRBA IR PRIŽIŪRI Mokytojų atrinkti kvalifikuoti asistentai
KURSO KAINA 350 €

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

KURSO DATA planuojama 2027 m. Bus patikslinta
KURSĄ VEDA Veidoskaitos treneriai Žydrūnas Sadauskas ir Indra Džiojeva-Stulpinienė
MOKYMUOSE TAIP PAT DIRBA IR PRIŽIŪRI Mokytojų atrinkti kvalifikuoti asistentai
VIETA uždara Facebook grupė, į kurią būsi pakviestas likus kelioms dienoms iki kurso pradžios.*
KURSO KAINA 350 € **

*SVARBU įsitikink, kad nurodei teisingą el. paštą.
**Galima pasirinkti sumokėti visą sumą iš karto arba MOKĖTI DALIMIS. Tada perkant kursą reikėtų rinktis mokėjimą per MOKI3 ir įmoka bus išskaidyta į 3 lygias dalis. (Negalioja perkant su nuolaida).


KODĖL VERTA?

  • Galėsi mokytis iš namų tau patogiu laiku;
  • Būsi nepriklausomas nuo geografinės vietos – galėsi mokytis net ir užsienyje.
  • Net 70 proc. mokymų laiko skirsi praktinėms užduotims atlikti;
  • Informaciją gausi „mažomis porcijomis“ ir „smulkiai sukramtytą“;
  • Bendrausi ir praktikuosis su bendraminčiais uždaroje grupėje;
  • Lanksčios mokėjimo sąlygos (galėsi įsigyti kursą dalimis)
  • papildomos BONUS paskaitos su kviestiniais lektoriais*

KOKIA NAUDA?

  • Geriau pažinsi save ir aplinkinius;
  • Suprasi, kodėl žmonės tam tikrose situacijose reaguoja vienaip arba kitaip;
  • Sužinosi, kaip atskleisti aplinkinių talentus;
  • Lengviau rasi kalbą su įvairiais žmonėmis;
  • Gebėsi atsirinkti tobulus komandos narius pagal jų talentus, o ne pagal diplomą;
  • Išmoksi skaityti veido gyvenimo žemėlapį;
  • Atpažinsi žmonių silpnąsias vietas ir sužinosi, kaip tai pakeisti;
  • Gautas žinias pritaikysi daugelyje gyvenimo sričių (santykiuose, darbe, personalo atrankoje, bendravime su vaikais ir t.t.)

SVARBU

  • Jei neradai sau tinkamo būdo apmokėti, kreipkis nurodytais kontaktais;
  • Yra galimbė mokėti Paypal;
  • Kvietimą prisijungti prie grupės gausi likus kelioms dienoms iki mokymų pradžios;

Atsakomybę dėl renginio kokybės prisiima renginio organizatorius. Renginiui neįvykus ar nusikėlus, sprendimą dėl pinigų grąžinimo priima organizatorius. Detalesnę informaciją apie aplinkybes ir grąžinimus rasite čia: Su renginiu susijusios aplinkybės“

*BONUS PASKAITOS (įrašai):

  • Jūratė Satja Aleškevičiūtė- Kisielė:  Holistinės medicinos terapeutė׀iridologijos magistrė. Paskaita:  ” Ką savyje slepia akių rainelė?”
  • Silvija. Visapusio žmogaus pažinimo technikų tyrinėtoja ir praktikė. Paskaita:  “Graikų mitologijos archetipai tavo veide
  • Žydrūnas Sadauskas: Paskaita “MIKRO VEIDOSKAITA. Emocijų skaitymo veide technikos ir praktika”
  • Edita Latkauskaite Kutkiene. Paskaita: Tradicinės kinų medicinos paslaptys: veido taškai kūno ir proto pusiausvyrai”
Norėdami suteikti papildomos naudos galime organizuoti papildomas paskaitas įvairiomis temomis (kokios jos bus patikslinsime).

14 atsiliepimų apie DIDYSIS VEIDOSKAITOS KURSAS (+ BONUS PASKAITOS)

  1. Eiskantė Ramelytė

    Aš taip pat noriu visiems padėkoti, už tai, kad yra iš ko mokintis, tiek kurso mokytojų/asistentų komandos, tiek dalyvių. Gavau ne tik kurso medžiagą, bet ir suvokimų, komentarų, kurie iš esmės pakeitė mano požiūrį į save, pamilau savo bruožus ir tapo lengviau priimti kitus žmones. Su jumis visais buvo taip linksma, kad nesinorėtų jog šitas kursas dar pasibaigtų. Ačiū begalinis ir iki pasimatymo ❣️

  2. Jolita Audėjaitienė

    Pats didžiausias AČIŪ visiems! 💞 Visiems komentavusiems, kurie dalinosi savo įžvalgomis, žiniomis ir širdimi. Ačiū už informaciją, praplėstą požiūrį, bei naują bendraminčių ratą. Veidoskaita tai priklausomybė ir turbūt visam gyvenimui. Įgautos žinios labai vertingos sužinojau daug naujo tiek apie save tiek apie aplink mane supančius žmones, pradedu po truputi geriau suprasti tiek savo, tiek kitų žmonių elgesį. Nors dar labai sunku, bet veidoskaitos dėka drebančiom kojom ir labai mažais žingsneliais bandau judėti link tikrosios savęs. Didžiulis ačiū
    Žydrūnas Sadauskas už informaciją, visas pamokas ir unikalumą besimokant priimti savo kitoniškumą, taip pat
    Indra Džiojeva atskirai norėčiau padėkoti ne tik už atrastą veidoskaitą, bet ir neurografiką bei visas kitas idėjas, patarimus ir suteiktas žinias.

  3. Viktorija Sokiene

    Net nesitiki,kad jau pabaiga!!Manau buvo geriausia dovana sau,radau begale daug atsakymu,supratau ,kad esu kas esu,ir nebebijosiu savo “keistumo”😃😊😊Ismokau nebijoti komentuoti,nes bijodavau ,kad busiu sukritkuota,daug pirmu mazu zingsniu,kurie isvede is komforto zonos❤️🥰kelias prasidejo nuo Žydrūnas Sa knygu😊labai labai dziaugiuosi,aciu jums uz jusu kantrybe,pagalba🥰❤️🎄🎄🎄

  4. Dalia Di

    Kiekviena pabaiga reiškia naują pradžią. Mėnesiai (netgi ne savaitės) laaabaaiii greitai praėjo, kiekviena tema įnešė dar daugiau įžvalgų, papildė prieš tai buvusias. Atvirai, tai noris dar daugiau-totali priklausomybė😁 asmeninę analizę turėjau prieš 2 metus ir nuo tada buvo noras nert giliau.
    Pirmiausia praktinė nauda sau pačiai, susidėliojo keletas taškų ant i, kitom akim matau savo šeimą, artimuosius, pažįstamus, daug aiškesni jų elgesio motyvai, priežastys. Naujai sutiktus ar mažiau pažįstamus stebiu, tyrinėju kurios zonos dominuoja, kokios veido formos, kur apgamai, raukšlės😄🤣
    Nuoširdžiai dėkoju sumanytojams, administratoriams, kolegoms, vertinga patirtis ir žinios, kurios, esu tikra, pakeitė arba pradėjo keisti gyvenimus, jei ne-tai bent požiūrį.

  5. Inesa Vanesa

    Ta prasme? Jau baigėsi kursas??? Nesutinku!!!! Aš taip nežaidžiu!!!! 🤔🤔🤔🤔 dar daug kyla klausimų kasdieną, kas į juos atsakys???? 😭😭😭😭😭😭
    O jeigu jau rimtai, ačiū Jums už kantrybę, nuoširdų žodį, palaikymą, paspaudimą iššūkius, buvo labai malonu ir smagu pabendrauti, sužinoti apie save daug įdomių dalykų ir daug tokių kurių anksčiau nesugebėjau paaiškinti 😉 dabar žinau. Žinoma dar liko daug neatskleista, nepaliesta, bet matomai gyvenimas veda tokiu tempu per visur, kad spėčiau suvirškinti visą medžiagą. 🙂
    P.S nelabai įtikinamai sakėte, kad pradėsim žiūrėti į visus kitaip – skanuosim akimis, veidus matyti, aš NETIKĖJAU!!!! dabar kartais tenka ir žinias kelis kartus žiūrėti, nes negirdžiu 😃 o tik matau 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫🫣🫣🫣🫣

  6. Lina Ruginienė

    Nostalgišku liūdesiu pakvipo…. Įdomios su daug informacijos būdavo savaitės pradžios. Toks jau kaip įprotis susiformavo, kad po darbų reikia įsijungti kompiuterį 🙂. Gruodį man mažiau pavyko sudalyvauti, nes šis mėnuo man iškrenta nuo darbų maratono. Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau čia. Iš tikro, mokėjimas skaityti veido bruožus įneša aiškumo. Man darbe dirbant su vaikais tai naudinga patirtis. Aš tai dar jaučiuosi toj stadijoj kai abėcėlę pažysti, bet skaityti dar skiemenuodama🙂bandau 🙂. Man reikia patvirtinimo ar aš teisingai matau ir įvardiju. Tai trenerių kursas man toks žavus tik, dėl praktikos, bet… ir taip nedrąsu kaip žiemą lipti į eketę. tai dabar ir kirba smegeninėj..bandyt, nebandyt… 🙂 Dėkui asistentams, kolegoms, kurie man komentarus rašė, Sadauskas Žydrūnas ir Indra Džiojeva-Stulpinienė už žinias ir puikų Jūsų duetą! Ieškosiu interneto platybėse Jūsų video įrašų ir mėgausiuosi klausydamasi 🙂.

  7. Tadas Rimkevicius

    Neįtikinamai sakot kad baigėm, visada yra kur tobulėti. Tik norisi, kad tokie kolegos visada būtu šalia. Kursas tikrai vertas to, ką pasiekėme, pasiekiau. Nesvarbu ar tai naudosiu/naudosime, bet pamokos atveria akis, tiek apie save, tiek apie kitus kurie supa mus. Priimti paprasčiau, bendrauti lengviau, suvokti kodėl taip o ne taip, kartais net paima juokas. Kaip yra sakoma, jei sutikai tinkamus pakeleivius, keliauk su jais toliau.

  8. Inga Tam

    Kažkaip, laikas su jumis labai greitai ” sprogo” 🤗
    Taip, tikrai, jeigu kalbi su žmogum ir ji analizuoji, tada negirdi ką jisai kalba, reikia persijungti i du gebėjimus viename 🤗
    Fainiausia, pačio savęs atradimai ir paties savęs pamatymas kitu kampu.
    Ir ne tokie “baisūs” tie mūsų minusai, be jų mes nebūtume mes 🤗.
    Labai įdomus, buvo, atradimo jausmas, kai netikėtai, be jokių pastangų, vykstančią veidoskaitos situaciją, pamatai visų dalyvių akimis, tam tarpe ir savo – tas atradimo momentas buvo WAUUU 🤩, lyg “turėtum apčiuopiamą magiją” savo rankose 🤗 ( situaciją praitos savites židinyje aparašiau).
    Ačiū visiems už kantrybę, paaiškinimus bei padrąsinimus !💚💚💚
    Tikrai be galo džiaugiuosi šia Gyvenimo Dovana! 🤗 💚💚💚

  9. Monika Buividaitė

    Man asmeniškai paskutinės dvi savaitės, kaip dvi dienos. Ir informacijos daug ir laikas matyt toks (prieššventinis). Raukšlės, tai kol kas kaip kinų abėcėlė. Jau lyg žinau tas ryškiausias pagrindines, bet vistiek niuansų yra. Ir man čia kažkokia vidinė kova vyksta.
    Gal, čia jau asmeniniai reikalai, kurie nenori būti pamatyti.
    Labai praturtinantis kursas, įtraukiantis. Daug palaikymo iš asistenų. JŪS NUOSTABŪS!!! 👏👏👏👏
    Man norisi dar tęsti. Aš ir tęsiu. Jau užsirašiau į trenerių kursą.
    Bet norisi, kad ši grupė nenukristų į apačią fb, kad tų židinių atsirastų, kad būtų norinčių pasidalinti. Gal ne kas savaitę, kas kelias, kas mėnesį.
    Aš nužiūrinėju žmones, svetimus labai greit užfiksuoju ryškiausius bruožus, o būna pagaunu save kad nieko nematau, (čia pas savus, susimaišo žinojimas žmogaus ir teorija veidoskaitos).
    Dėkoju jum visiem už mokymą, palaikymą, dalyvavimą, komentavimą! 🤍

  10. Oksana Podmaskiene

    Šitą kelione man buvo tikra, gyva , gyli, idomį ir kaip gaila kad taip netikėtai greitai pasibaige. 👀 Per tą laika jau du kartus kažkodėl sapnavosi Židrūnas.
    Kaip sekėsi?Buvo visko: ir lengvumo ir sunkumo, neaiškumo ir klausimų, ir akimirkų, kai reikėjo daugiau drąsos. Bet būtent tai ir buvo vertingiausia. Ir jaučiu, kad čia tik visko įdomi pradžia…
    Per šį rudenį vėl pradejau isiklausyti į savę . Supratau, kas man tinka, kas netinka, kas mane stiprina, o kas sekina, kas išsekino …Aš supratau , koks gi „dizaino žmogus“ esu iš tikrųjų: kaip veikiu, kaip jaučiu, kaip reaguoju. Ir ši kelionė mane prie to priartino labiau, nei tikėjausi ir su laiku tikiu bus dar giliau. Taipogi skanuoju žmonės bet kur , bandydama suprasti apie ką tas žmogus , kokio dizaino …
    Didžiausia PADĖKA visiems visiems, kurie buvo čia: kas vedė, mokė, palaikė, dalinosi, kūrė saugią erdvę ir šilumą… Nevardinsiu visu ,nes sąrašas būs per ilgas, o esmę jūs puikiai žinot. AČIŪ kiekvienam iš jūsų ❤️🤗
    Tikrai pasiilgsiu šitos bendrystės.

  11. Irena Paškevičiūtė

    Dėkui dėkui jums visiems, ploju atsistojus ir lenkiuosi. Pats nuostabiausias pazinimo savęs kursas. Info pateikiama lengvai su žaismingumu tai prisimiti daug lengviau. Ačiū die, kad neatsisakiau ir jūs neatsaket i ta email. Fainas kursas 🙏🏻🌷💚🌞🤍

  12. Audronė Pl

    Per savo gyvenimą lankiau daug kursų, bet kad taip “vežtų” pirmą kartą. Visiems didelis ačiū už komentarus, kurie labai pakelia nuotaiką. Namiškiai juokiasi, kokias nuodėmes padariau, kad tiek sėdžiu “Sadausko bažnyčioj”. O šis sėdėjimas ir unikalių paskaitų klausymas atvėrė akis į supančius veidus. Net išmokau bendrauti su priešiškai nusistačiusiais asmenimis. Ačiū Jums visiems, kad buvome kartu.

  13. Ausra Norviliene

    Mano sesuo sakė,kad kai aš pasakoju apie šį kursą,tai mano akys dega ir nutilti negaliu😁😁😁. Man taip patinka pasakyti kažką kitiems gero,ypač jei jie kompleksuoja dėl kokių nors savo veido bruožų. Papasakoti,kokių jie turi galimybių ir talentų,kaip turėtu didžiuotis tuo,kas jiems būtent nepatiko😊. Sulig kiekviena pamoka,vis labiau suprantu save,kur mano galimybės ir kur apribojimai. Labai padėjo suprasti,kurlink man gyvenimą mėginti pasukti. Išmokau po truputi kovoti su savo baimėmis,jas mėgindama įveikti😊. Begalinis AČIŪ visai komandai,asistentams ir besimokantiems. Tame kurse tikrai reikia įdėti daug pastangų,darbo,išmonės ir dar mokėti visa tai gražiai pateikti😁😁😁. Jūs visi šaunūs,man laaaabai patiko😊

  14. Jurgita JB

    Geros nuotaikos ir emocijos ir galvelę pasukti teko rimtai ,dar mėtosi detalės siaučia uraganas galvoje ,bet emocijos nuoširdžiai ryškios gilios kurios į gyvenimą įneš šviežią suvokimo bangą tiek apie save ir apie kitus ,bendravimą ir santykius .
    Kai tu žinai tu turi dovaną pakeisti ,taisyti ir tobulinti ,bei puoselėti gerasias savybes.Žinojimas yra didelė galia netik sau ,bet ir kitiems padėti ❤️❤️❤️

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *