MASTER CLASS

VEIDOSKAITA-MASTER-CLASS-programa

zydrunas-saudauskas-BwŽYDRŪNAS | VEIDOSKAITOS TRENERIS
„Sveiki,
 
Veidoskaita MASTER CLASS programa skirta tiems, kas nori tapti veidų skaitymo profesionalais! Prieš dalyvaudami, bet kokiuose mokymuose, visų pirma, savęs klausiame: kokia iš to nauda? Man asmeniškai Veidoskaitos metodika jau atsipirko daugybę kartų. Ir visa tai neskaitant to fakto, kad vedu mokymus šia tema. Ar tai būtų tam tikros srities profesionalų (advokatas, veterinaras, gydytojas ir t.t) paslaugų pasirinkimas, ar kiti poreikiai, kuriuose svarbus kiras žmogus. Jei yra galimybė rinktis – visada išsirenku geriausią tos srities atstovą remdamasis šia metodika! Rinkdamasis komandos narius beveik nebesivadovauju CV informacija. Kiekvieno veide yra išsamiausia informacija kam ji(s) yra geriausiai sutvertas. Svarbiausia žinoti charakterio savybių reikalavimus konkrečiai darbo vietai. Asmeniniame gyvenime taip pat daugybė istorijų apie tai, kaip man pravertė ši metodika.
 
Nesvarbu kokie jūsų motyvai, paklausiu tik vieno klausimo: kiek vertintumėte, jei galėtumėte tiksliai pasirinkti geriausią: gyvenimo partnerį(ę), verslo partnerį/ darbuotoją, žinotumėte kur geriausiai nukreipti savo vaikus? Programos video pamokas rasite čia.“

 

 

zydrunas-saudauskas-BwŽYDRŪNAS | VEIDOSKAITOS TRENERIS
„Pabaigai pabandysiu dar kartą argumentuoti, kodėl verta studijuoti Veidoskaitos MASTER CLASS programą. Visų pirma, todėl, kad po šių mokymų turėsite išskirtinai unikalias žinias, kurios bus pritaikomos daugelyje gyvenimo sričių! Antra, visiškai kitoje šviesoje pamatysite save ir aplinkinius. Tiksliai žinosite, kodėl kiekvienoje situacijoje jie elgiasi būtent taip ir ne kitaip. Žinodami konkretaus charakterio derinio galimybes, galėsite lengvai valdyti situaciją sau pageidaujama linkme. Trečia, galėsite taikyti metodikos žinias pasirenkant vienos ar kitos srities specialistus, komandos narius ir net draugus! Galimybių spektras tikrai platus!
 
Tik nuo Jūsų priklausys, kiek plačiai Jūs tai norite išnaudoti! Programos video pamokas rasite čia.“